Szkoła Polska przy Ambasadzie RP w PEKINIE Szkoła Polska przy Ambasadzie RP w PEKINIE

Witamy w Szkole Polskiej w Pekinie.

SP w Pekinie jest szczególnym miejscem spotkań dzieci i młodzieży oraz integracji dzięki prowadzonym w nim zajęciom z języka polskiego, historii i kultury ojczystej. Zajęcia prowadzone są w soboty, zaś wszyscy uczniowie realizują obowiązek szkolny w szkołach międzynarodowych lub chińskich. W naszej szkole prowadzone są zajęcia na następujących etapach kształcenia: nauczanie wczesnoszkolne i szkoła podstawowa.

SP w Pekinie jest nowoczesnym miejscem, posiadamy obecnie obok tradycyjnych środków dydaktycznych także ekran, rzutnik multimedialny oraz laptop. Dzięki tym pomocom proces dydaktyczny jest urozmaicony, a zajęcia ciekawsze i bardziej inspirujące uczniów do poszukiwań materiałów i tworzenia własnych prezentacji.

Uczniowie klas wszystkich etapów kształcenia wyposażeni są w podręczniki.

Adresu i danych kontaktowych do SP w Pekinie prosimy szukać w zakładce Kontakt.